Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
SPRINGFIELD

КАПУТ

Шифра на артикл: 8234624-10
6.290 МКД
3.774 МКД
3.397 МКД
Заштеда: 2.893 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 62% ПОЛИЕСТЕР 26% АКРИЛ 6% ПОЛИАМИД 4% ВОЛНА 2% ВИСКОЗА

Trenutno nema komentara
6.290 МКД
3.774 МКД
3.397 МКД
Заштеда: 2.893 МКД
Извести ме за попуст
2
1