Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
DESIGUAL

КАПУТ

Шифра на артикл: 22WWEWA0-2000
16.390 МКД
9.834 МКД
9.834 МКД
Заштеда: 6.556 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 69%Полиестер 31%волна


Trenutno nema komentara
16.390 МКД
9.834 МКД
9.834 МКД
Заштеда: 6.556 МКД
Извести ме за попуст
2
1