КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 67003259-99
5.990 МКД
5.990 МКД
5.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 68%Полиестер28%Вискоза4%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67994408-02
4.490 МКД
Заштеда -10%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67094755-69
4.490 МКД
Заштеда -10%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67023254-02
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67094755-88
4.490 МКД
Заштеда -10%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67023254-99
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67013255-09
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67070605-70
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 61040184-91
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67050524-99
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67870555-32
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67850524-70
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67011501-43
5.240 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""