Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 27800129-99
9.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 62% Рециклирана волна 32% Полиестер 02% Акрил 02% Полиамид 02% Вискоза Постава: 53% Памук 47% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 50465204-001
33.592 МКД
Заштеда -20%
41.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 50463098-001
17.710 МКД
Заштеда -30%
25.290 МКД
Големина
48
50
52
54
56