Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
BOSS

КАПУТ

Шифра на артикл: 50465204-001

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
  • 48
    48
  • 50
    50
  • 52
    52
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 75%Волна25%Полиамид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37034755-99
7.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 50463098-001
14.168 МКД
Заштеда -44%
17.710 МКД
25.290 МКД
Големина
48
50
52
54
56