Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
HUGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 50464110-963
19.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 10.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 32
  32
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 95% Полиестер 5% Памук
Trenutno nema komentara