Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
SPRINGFIELD

КАПУТ

Шифра на артикл: 8232564-43
Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 59% ПОЛИЕСТЕР 22% АКРИЛ 10% ВОЛНА 5% ПОЛИАМИД 2% ВИСКОЗА 2% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 8236526-46
1.800 МКД
Заштеда -70%
5.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44