Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17087110-05
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 66% Волна 32% Полиамид 01% Акрил 01% Полиестер Постава: 51% Вискоза 49% Полиестер Ремен: 66% Волна 32% Полиамид 01% Акрил 01% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ GSS011195
8.874 МКД
Заштеда -40%
14.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 6N3WJ0550000-A06
8.590 МКД
Заштеда -50%
17.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17087733-05
5.490 МКД
Заштеда -15%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17096714-05
5.490 МКД
Заштеда -15%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17035902-02
2.990 МКД
Заштеда -54%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17035902-05
2.990 МКД
Заштеда -54%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL