Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17084029-99
9.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 52% Рециклирана волна 43% Полиестер 02% Полиамид 02% Вискоза 01% Акрил Постава: 53% Памук 47% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara