Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17005904-43
9.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 40% Полиестер 30% Рециклирана волна 26% Волна 03% Полиамид 01% Акрил Ремен : 40% Полиестер 30% Рециклирана волна 26% Волна 03% Полиамид 01% Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 8232573-26
4.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 27042878-43
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17049071-49
5.990 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17049091-43
4.490 МКД
Заштеда -31%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17077750-49
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L