Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
BOSS

КАПУТ

Шифра на артикл: 50459037-1
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 90%волна10%кашмир
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 27800129-99
9.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 50465204-001
41.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 50463098-001
20.232 МКД
Заштеда -20%
25.290 МКД
Големина
48
50
52
54
56