Барај
КАПУТ
BOSS

КАПУТ

Шифра на артикл: 50459028-402
28.990 МКД
28.990 МКД
28.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Trenutno nema komentara