Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
GUESS

КАПУТ

Шифра на артикл: GSS009683
Isbn: 1GG3559550Z-JBLK
15.390 МКД
10.790 МКД
10.790 МКД
Заштеда: 4.600 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 90% Вискоза 10% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 87092018-99
3.990 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 87060552-99
2.990 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL