Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 47040164-99
Šifra proizvođača: 47040164
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 90% Волна 10% Полиамид

Trenutno nema komentara