Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 47010253-74
Šifra proizvođača: 47010253
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 100% Памук Постава: 90% Полиестер 10% Памук

Trenutno nema komentara