Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: Y9010978A-7RE
1.490 МКД
894 МКД
894 МКД
Заштеда: 596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Полиестер 50% Акрил

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
894 МКД
894 МКД
Заштеда: 596 МКД
Извести ме за попуст
2
1