Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50475961-001
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 32% волна 30% алпака 30% полиамид 6% еластин
Trenutno nema komentara