Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50475939-404
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% памук 20% полиамид 10% волна
Trenutno nema komentara