Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 201558_EC
790 МКД
553 МКД
553 МКД
Заштеда: 237 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 47%Полиамид, 48%Акрил, 5%Волна

Trenutno nema komentara
790 МКД
553 МКД
553 МКД
Заштеда: 237 МКД
Извести ме за попуст
2
1