Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
DAN JOHN

КАПА

Шифра на артикл: DJ000980
Isbn: I22E63-3663-LNONAVY
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Акрил, 10% Волна, 5% Памук
Trenutno nema komentara