Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
LEVI'S

КАПА

Шифра на артикл: 234798-306-82
1.790 МКД
1.432 МКД
1.432 МКД
Заштеда: 358 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98% Памук / 2% Еластин

Trenutno nema komentara
1.790 МКД
1.432 МКД
1.432 МКД
Заштеда: 358 МКД
Извести ме за попуст
2
1