Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS014256
Isbn: W2BZ20Z31S0-BRON
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Вискоза 28% Полиестер 22% Полиамид

Trenutno nema komentara