Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
HUGO

КАПА

Шифра на артикл: 50475357-410
3.490 МКД
2.450 МКД
2.205 МКД
Заштеда: 1.285 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Волна 20% Полиамид
Trenutno nema komentara
3.490 МКД
2.450 МКД
2.205 МКД
Заштеда: 1.285 МКД
Извести ме за попуст
2
1