Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50476454-131
3.490 МКД
3.490 МКД
2.443 МКД
Заштеда: 1.047 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50%Акрил 50%волна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 50477699-100
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014114
1.533 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Големина
M
L