Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
TOMMY HILFIGER

КАПА

Шифра на артикл: AM0AM10390-BDS
2.190 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50%Памук 50%акрил


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ DJ000982
990 МКД