Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 200560_KK
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara