Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS014121
Isbn: AM9043POL01-BLU
2.190 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 45% Акрил 37% Полиамид 14% Полиестер 4% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи