Барај
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS014013
Isbn: AW9251WOL01-TAU
1.890 МКД
1.890 МКД
1.323 МКД
Заштеда: 567 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Акрил 28% Полиестер 22% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 203469_GY
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 203471_GY
553 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201558_GY
553 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37045825-94
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014257
2.233 МКД
Заштеда -30%
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A1ERO-C81
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS013579
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL009617
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL009615
2.233 МКД
Заштеда -30%
3.190 МКД