Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50476440-890
4.190 МКД
2.514 МКД
2.514 МКД
Заштеда: 1.676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 65%Памук 30%полиамид 10%волна
Trenutno nema komentara
4.190 МКД
2.514 МКД
2.514 МКД
Заштеда: 1.676 МКД
Извести ме за попуст
2
1