Барај
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS013934
Isbn: AW9034POL01-CRE
1.890 МКД
1.890 МКД
1.323 МКД
Заштеда: 567 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 52% Акрил 28% Полиамид 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ W9010153A-7TU
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K608535-AEB
2.933 МКД
Заштеда -30%
4.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K609712-VHB
2.373 МКД
Заштеда -30%
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K609805-AF6
2.513 МКД
Заштеда -30%
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37084013-35
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 196746_EC
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД