Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 37074051-99
Šifra proizvođača: 37074051
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89% Волна 11% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 47040164-99
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 47010253-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201616_BK
990 МКД