Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
TOMMY HILFIGER

КАПА

Шифра на артикл: AW0AW12160-C7H
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер


Trenutno nema komentara