Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
TOMMY HILFIGER

КАПА

Шифра на артикл: AM0AM09491-BDS
3.690 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476440-001
4.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50477699-001
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014120
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014112
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476454-001
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A040910DAOB-9XX
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P9K-001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P5S-001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37005903-99
1.490 МКД