Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50472248-001
4.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476440-001
4.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50477699-001
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0124422-92
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0124422-14
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0124422-01
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014120
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014112
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476454-001
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A040910DAOB-9XX
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P9K-001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P5S-001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37005903-99
1.490 МКД