Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS013506
Isbn: W2YZ03WES90-JBLK
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 92% Полиестер 8% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 22WAHA02-2000
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200560_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50477679-001
4.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014016
2.790 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014014
4.390 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014012
1.890 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014005
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P48-001
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P42-001
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 199998_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 199989_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 199990_BK
1.190 МКД