Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS013280
Isbn: V2YZ02WO08P-P04A
2.490 МКД
1.245 МКД
1.245 МКД
Заштеда: 1.245 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara
2.490 МКД
1.245 МКД
1.245 МКД
Заштеда: 1.245 МКД
Извести ме за попуст
2
1