ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
MANGO

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 67014763-83
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 54%Вискоза26%Полиамид20%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""