Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 195673_EC
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 199986_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 199458_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 198964_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 198723_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 196387_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 189284_EC
357 МКД
Заштеда -70%
1.190 МКД