Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: Y9010067A-OPI
1.590 МКД
1.113 МКД
1.113 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010074A-17I
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010068A-RXG
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010060A-5PP
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010073A-RXG
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД