Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
TRUSSARDI JEANS

КАПА

Шифра на артикл: TRJ000109
Isbn: 57Z00254-9Y099999-R170
2.790 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 1.100 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ A040910DAOB-44Q
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A027460JCAR-42A
4.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS011433
1.890 МКД