Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
TOMMY HILFIGER

КАПА

Шифра на артикл: AW0AW11140-BDS
3.490 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K609387-BDS
2.590 МКД
Заштеда -19%
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 234272-6-59
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL009190
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 193771_BK
690 МКД
Заштеда -50%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 193768_BK
490 МКД
Заштеда -51%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194335_BK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AW0AW10997-BDS
2.790 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS011448
2.630 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50464589-001
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 189561_BK
594 МКД
Заштеда -40%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 189706_BK
474 МКД
Заштеда -40%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL007028
1.827 МКД
Заштеда -70%
6.090 МКД