Ж.КАПА
Ж.КАПА
Ж.КАПА
Ж.КАПА
Ж.КАПА
Ж.КАПА
Ж.КАПА
Ж.КАПА
Ж.КАПА
Ж.КАПА
GUESS

Ж.КАПА

Шифра на артикл: GSS006777
2.590 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 70%Вискоза 30%волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""