Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
JUST CAVALLI

КАПА

Шифра на артикл: TC0050N14985-900
Провери достапност
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50%Акрил 50%волна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS012516
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50468264-001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50466178-001
3.990 МКД