Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
JUST CAVALLI

КАПА

Шифра на артикл: TC0047N39696-900
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS012516
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50468264-001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50466178-001
3.990 МКД