Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
SPRINGFIELD

КАПА

Шифра на артикл: 8562342-83
Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Состав 40% Најлон 30% Волна 30% Акрил

Trenutno nema komentara