Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: M9010262A-GAG
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 171371-5201
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A040910DAOB-5IN
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A1EGW-CY4
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL009885
2.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0124429-21
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0124426-21
1.290 МКД