Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 17092530-92
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол НОВОРОДЕНЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50% Памук 50% Полиестер

Trenutno nema komentara