Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 17050311-99
1.490 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 1.040 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиамид Постава: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ K50K507618-BAX
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K50K507617-01H
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AM0AM08242-0GZ
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0122803-01
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ TC0050N14985-900
4.190 МКД
Заштеда -40%
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ TC0047N39696-900
3.790 МКД
Заштеда -40%
6.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS011138
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS011122
2.099 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 17065908-99
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS011013
1.599 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS010836
3.474 МКД
Заштеда -40%
5.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010030A-02A
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД