Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 189363_BL
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 8564516-41
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_BL
553 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 196518_BL
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД