Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SPRINGFIELD

КАПА

Шифра на артикл: 8569894-48
599 МКД
599 МКД
599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% ПАМУК

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 184460_GY
1.190 МКД